Proteíny • Aminokyseliny • Doplnky výživy

O spoločnosti Stillmass

VZNIK ZNAČKY STILLMASS

Značka STILLMASS vznikla v roku 2008 za účelom priniesť na trh s výživovými doplnkami lacnejšie a kvalitnejšie produkty a uspokojením tých najnáročnejších požiadaviek sa čo najviac priblížiť k zákazníkovi.

KVALITA UŽ PRI VSTUPE

Suroviny vyberáme po dôkladnej vstupnej kontrole, kladieme dôraz na: kvalitu chuť, rozpustnosť, obsah prídavných látok, čistota suroviny, trvanlivosť. Týmto chceme dosiahnuť aby výsledný produkt, neobsahoval zbytočné prídavné látky. V našich produktoch určite nenájdete palmový olej, pridanú soľ, pridaný cukor, atď. 

KONTROLA POD KONTROLOU

Kontrolu kvalitu produktov a ich nezávadnosť vykonávame v : ANALPO s.r.o. Zvolen - akreditované skúšobné laboratórium SNAS

O KROK  VPRED PRED KONKURENCIOU

Naše heslo je ,, V jednoduchosti je sila´´. Medzi prvými  značkami sme začali minimalizovať prídavné suroviny.  Jedná sa o zahusťovadlá a farbivá. Týmto krokom sme dosiahli lepšiu funkčnosť a ľahšiu a stráviteľnosť produktov.   Myslíme na Vaše zdravie. Chceme aby ste boli naši verní zákazníci po dlhé roky

STILLMASS JE ČÍSLO  1

Sme 11 rokov na trhu, patríme medzi popredné Slovenské značky. Predajom produktov nekončia naše služby. Navyše sme vám neustále k dispozícii,  pred samotným nákupom aj po ňom.  Ak máte nejaký problém, my sme tu preto aby sme Vám pomohli. Poradíme Vám v rámci Vášho veku, pohlavia, úpravy stravy, vhodný výber doplnkov v kombinácii zo stravou.  Chceme Vám poskytnúť kompletný servis. Výberu podľa Vašich požiadaviek, s tým aby to nebolo na úkor zdravia. Chceme aby ste mysleli v prvom rade ako si predĺžiť aktívny život. 

VERÍME, ŽE NAŠE PRODUKTY, VÁM BUDÚ PO DLHÉ ROKY PRINÁŠAŤ RADOSŤ.
NÁŠ ZÁKAZNÍK , NÁŠ PÁN.
 

 • Informácie o objednávkach
  0905 812 095
 • Doprava zadarmo
  objednávka nad 60 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme do 24 hod.
 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť
 • Registrácia
  Veľkoobchod

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.